Przejdź do kontaktu

Wierzymy
w wartość
niezależnie
od skali

Kiwwwi to miejsce stworzone z pasji do Internetu i bardzo prostej potrzeby tworzenia. Działając kamerlanie, skracamy dystans i promujemy dostarczanie nieszablonowych, kreatywnych rozwiązań niezależnie od skali.

Kuba i Filip siedzą na kanapie - Kiwwwi - tworzenie stron WWW Zespół Kiwwwi rozmawia - Kiwwwi - tworzenie stron WWW

Garść świeżych pomysłów, szczypta chłodnej analizy i mnóstwo zdrowych praktyk.

Rdzeń marki

Nie udajemy wielkiej agencji, ponieważ nią nie jesteśmy. Kameralne działanie to nasz spory plus. Pracujemy otwarcie, transparentnie, sprawnie i elastycznie.

Na przestrzeni lat pracy z mniejszymi biznesami, przekonaliśmy jak często rynkowa jakość komunikacji oraz samych usług jest na zatrważająco niezadowalającym poziomie.
W Kiwwwi aktywnie staramy się wychodzić ponad średnią, a wysoka jakość obsługi klienta to nasz znak rozpoznawczy (bez fałszywej skromności, a co!).

Rysunek osi pprzestawiającej rdzeń firmy Kiwwwi - pomoc mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom

Zespół Kiwwwi

Filip siedzi przy biurku i tworzy stronę internetową - Kiwwwi - tworzenie stron WWW Kuba z Filipem przy pracy - Kiwwwi - tworzenie stron WWW Sonia Franek przy pracy - Kiwwwi - tworzenie stron WWW

Działamy efektywnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem.
W relacji z klientem jesteśmy w pełni transparentni, lecz oczekujemy tego samego.

Opinie klientów

 • Polecam ogromnie współpracę z Kiwwwi. Bardzo szybko udało nam się wypracować dokładnie to o co mi chodziło. Bezproblemowy kontakt, otwartość, wysoka kultura. Po uruchomieniu strony otrzymałam wiele informacji od klientów o przejrzystości i estetyce mojej nowej strony. Kiwwwi w 100% spełniło moje oczekiwania. Dziękuję 🙂

  Joanna Juchnowicz

  Joanna Juchnowicz - klient Kiwwwi - strony WWW
 • Miałem przyjemność współpracy z Kiwwwi przy realizacji strony firmowej i oceniam całość pracy wzorowo. Zależało mi na wykonaniu strony z indywidualnym projektem graficznym, o wysokiej jakości i niepowtarzalności. Pomimo długiego terminu oczekiwania (1,5 miesiąca), postanowiłem poczekać i się nie zawiodłem. Współpraca i kontakt z wykonawcą była naprawdę dobry, a efekt końcowy był dokładnie taki jaki oczekiwałem (a wymagania względem zagadnień zarówno technicznych, jak również graficznych były spore).

  Mateusz Kochel

  Mateusz Kochel - klient Kiwwwi - strony WWW
 • Sprawność, kompetencja i profesjonalizm. Prace na stronie wykonane bardzo szybko oraz z uwzględnieniem wszystkich wymagań i wskazówek. Dodatkowo udało się znaleźć rozwiązania problemów, których poprzedni administrator nie potrafił załatwić. Bardzo polecam obsługę Kiwwwi.

  Anna Hady

  Anna Hady - klient Kiwwwi - strony WWW
 • Bardzo polecam! Profesjonalne podejście do programowania i tworzenia stron www, oraz miłe podejście do klienta bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. W sytuacji kryzysowej jaką miałem, firma Kiwwwi bardzo mi pomogła, za co jestem wdzięczny!

  Sylwester Pelc

 • Szybko, profesjonalnie, estetycznie, lepiej niż zgodnie z oczekiwaniami. Polecam firmę. Strona efektowna i spójna z założeniami identyfikacji wizualnej. Świetny start na dobry początek dla nowej marki

  Katarzyna Paszkiewicz

 • Firma Kiwwi podczas projektowania strony internetowej oraz opracowywania grafiki firmy wykazała się zaangażowaniem, cierpliwością i przede wszystkim profesjonalnym podejściem do zadania przyjmując na siebie wszystkie formalności związane z pozyskaniem adresu, hostingu, zdjęć itp. Współpraca z Kiwwwi pozwoliła na zaoszczędzenie czasu, a efekt jest bardziej niż zadowalający. Szczerze polecam!

  adw. Maciej Jasiakiewicz