Przejdź do kontaktu

Tworzymy
skuteczne
strony WWW

Mamy 2021 rok i powiedzieć, że strona WWW to ważny element działalności, to jak powiedzieć, że kiwi najlepiej smakuje w Nowej Zelandii. Warto jednak zadbać, żeby podobnie jak krajobraz tej niesamowitej wysypy na Pacyfiku, nasza witryna była równie zjawiskowa. Możemy to załatwić!

100/100

Nie stosujemy szablonów, stąd mamy pełną kontrolę nad zastosowanymi rozwiązaniami. Stworzone przez nas strony WWW nie są przeładowanie zbędnymi elementami, co pomaga w osiągnięciu wzorowych wyników w audytach SEO.

80/20

Celem każdego projektu jest wygenerowanie pożądanych przez klienta konwersji. Łącząc sumiennie wykonaną analizę przygotowawczą wraz z regułą Pareto, jesteśmy w stanie skupić się na najbardziej istotnych elementach witryny.

1/1

Ilość telefonów/maili jakie będziesz musiał/a wykonać, aby uzyskać konkretne informacje co do szacunkowej wyceny i harmonogramu, to dokładnie 1 raz.

Wybrane realizacje

2% wartości każdego wycenionego projektu trafia na wybrany przez klienta cel charytatywny

Po prostu, bez żadnych kruczków i haczyków.

Filip z Sonią podczas pracy - Kiwwwi - tworzenie stron WWW

Opinie klientów

 • Sprawność, kompetencja i profesjonalizm. Prace na stronie wykonane bardzo szybko oraz z uwzględnieniem wszystkich wymagań i wskazówek. Dodatkowo udało się znaleźć rozwiązania problemów, których poprzedni administrator nie potrafił załatwić. Bardzo polecam obsługę Kiwwwi.

  Anna Hady

  Anna Hady - klient Kiwwwi - strony WWW
 • Miałem przyjemność współpracy z Kiwwwi przy realizacji strony firmowej i oceniam całość pracy wzorowo. Zależało mi na wykonaniu strony z indywidualnym projektem graficznym, o wysokiej jakości i niepowtarzalności. Pomimo długiego terminu oczekiwania (1,5 miesiąca), postanowiłem poczekać i się nie zawiodłem. Współpraca i kontakt z wykonawcą była naprawdę dobry, a efekt końcowy był dokładnie taki jaki oczekiwałem (a wymagania względem zagadnień zarówno technicznych, jak również graficznych były spore).

  Mateusz Kochel

  Mateusz Kochel - klient Kiwwwi - strony WWW
 • Polecam ogromnie współpracę z Kiwwwi. Bardzo szybko udało nam się wypracować dokładnie to o co mi chodziło. Bezproblemowy kontakt, otwartość, wysoka kultura. Po uruchomieniu strony otrzymałam wiele informacji od klientów o przejrzystości i estetyce mojej nowej strony. Kiwwwi w 100% spełniło moje oczekiwania. Dziękuję 🙂

  Joanna Juchnowicz

  Joanna Juchnowicz - klient Kiwwwi - strony WWW
 • Jeśli planujecie podobnie jak ja, zlecić wykonanie strony internetowej, lepiej nie mogliście trafić. Powiedzieć o firmie Kiwwwi, że to profesjonaliści, to tak jakby nic nie powiedzieć. Najwyższa jakość, sprawna komunikacja i świetnie wykona strona internetowa oraz rewelacyjny pomysł na nowe logo firmy. Na moim przykładzie widać, że prawie 600km odległość nie stanowi żadnej przeszkody, jeśli mamy do czynienia ze specjalistą w swojej branży. Szczerze polecam usługi Kiwwwi.

  Ernest Kłosowski