Przejdź do treści

Tworzymy skuteczne
strony internetowe

Tworzymy skuteczne strony internetowe, które realnie wpływają na ilość konwersji. Opieramy się na prostych, sprawdzonych layoutach i ponadczasowych zasadach designu.

Zamów bezpłatną wycenę
Ilustracja kiwi
 • +99 wdrożonych
  projektów

  Zrobimy to dobrze, bo już to robiliśmy! Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia i wiemy, że przekłada się ono na jakość naszych usług. Sprawdź nas!

  Ilustracja kiwi
 • 97/100 pkt
  w Google

  Stworzone przez nas strony WWW nie są przeładowanie zbędnymi elementami, co pomaga w osiągnięciu wzorowych wyników w audytach SEO.

  Ilustracja owoców
 • 0 zł za domenę
  i hosting

  Brak domeny oraz/lub hostingu? Żaden problem! Pomożemy wprowadzić stronę w życie od A do Z dodatkowo oferują hosting i domenę za 0 złotych!

  Ilustracja winogron
Bezproblemowy kontakt, bardzo miła współpraca. Na pewno będziemy wracać z kolejnymi projektami!

Zamów bezpłatną
wycenę strony WWW

Ilustracja winogron

Sprawdź, to działa!

Współpraca z panem Filipem przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Mimo, że przyszliśmy z gotowym projektem i wizją naszej strony, pan Filip proponował rozwiązania w oparciu o swoje doświadczenie, o których wcześniej nie pomyśleliśmy. Dzięki temu jesteśmy na prawdę zadowoleni z rezultatu. Bezproblemowy kontakt, bardzo miła współpraca, na pewno będziemy wracać z kolejnymi projektami. Bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy!

Miałem przyjemność współpracy z Panem Filipem Chrapkiem (Kiwwwi) przy realizacji strony firmowej i oceniam całość pracy wzorowo. Zależało mi na wykonaniu strony z indywidualnym projektem graficznym, o wysokiej jakości i niepowtarzalności. Pomimo długiego terminu oczekiwania (1,5 miesiąca), postanowiłem poczekać i się nie zawiodłem. Współpraca i kontakt z wykonawcą była naprawdę dobry, a efekt końcowy był dokładnie taki jaki oczekiwałem (a wymagania względem zagadnień zarówno technicznych, jak również graficznych były spore). Kompetencje i profesjonalizm Pana Filipa jest na najwyższym poziomie! Dobrze świadczy o Kiwwwi wsparcie poprojektowe. Jestem pewien, że modernizacje drugiej z moich firmowych stron również powierzę do wykonania Panu Filipowi.

Polecam ogromnie współpracę z Kiwwwi. Pan Filip w pełni profesjonalnie podchodzi do tematu. Bardzo szybko udało nam się wypracować dokładnie to o co mi chodziło zarówno podczas tworzenia strony internetowej jak i tworzenia logo oraz wizytówek firmy. Bezproblemowy kontakt, otwartość, wysoka kultura. Po uruchomieniu strony otrzymałam wiele informacji od klientów o przejrzystości i estetyce mojej nowej strony. Kiwwwi w 100% spełniło moje oczekiwania. Dziękuję 🙂

It was a great experience! The process of ordering service for my company (a record company) was quick, effortless and pleasurable. I sincerely recommend working with Kiwwwi!

Garść faktów

Ilustracja kiwi